טלפון (רב קווי)
03-5755545

מובילים בדיני משפחה

מובילים בדיני משפחה

התואר “עורך דין מוביל”, בתחום רגיש מאוד כמו דיני משפחה, הוא מושתת על ניסיון מרשים של תיקים מורכבים שניצחו והובילו את הלקוחות שלהם להסכמים טובים, זאת בהשוואה לעו”ד אחרים. עורך דין מוביל שמתהלך עם התואר הזה הוא עורך דין שיודע לקרוא את המפה שעומדת מולו טוב טוב, להעמיד אסטרטגיה ברורה וחזקה ולהוביל את הלקוח שלו להצלחה וסיפוק.

עורכי דין מובילים בדיני משפחה הם עורכי דין שמייצגים את הלקוחות שלהם בצורה הכי מקצועית וחסרת פשרות בערכאות השיפוטיות. הם עורכי דין ששמם הולך לפניהם, ולקוחות רבים מרוצים הגיעו בזכות המקצועיות שלהם לחוף מבטחים.

גירושים   

כשאדם נמצא במצב של לפני גירושים, כל חייו מתהפכים עליו. אין לו עוגן לפעמים להיאחז בו והוא לא יודע כיצד ימשיך מכאן. הכל נראה לו סבוך ומפחיד ואין לו מושג כיצד הוא מצליח לעבור את התקופה הקשה הזו בכלל. הרבה אנשים סביבו מנסים לעזור לו, לתת לו עצות, אך כל מה שהוא זקוק לו כרגע זה עו”ד מהימן שייקח אותו ויעניק לו ביטחון ואופטימיות לעתיד ויראה לו שהשד לא נורא כל כך וניתן לעבור את התקופה הזו יחד ולהגיע להסכם מספק.

הרגישות שבתחום           

לעתים מלבד הגירושים וההסכם שרוצים להגיע אליו כדי להתחיל פרק ב’ בחיים, יש מצבים שהגבר לא משלם מזונות או שיש חריגות אחרות מההסכם שנקבע על ידי בית המשפט, אז גם במצבים אלה  חשוב שייכנס לתמונה עו”ד מוביל בתחום שמכיר ועסק בתיקים דומים ויכול להעניק ללקוח או ללקוחה שלו להגיע לפתרון הולם עבורם.

עו”ד לענייני גירושים

תחום דיני משפחה עוסק בנושאים  לא פשוטים ומורכבים מאוד. גירושים הוא מצב שמעמיד אנשים בפני דילמה וסיטואציה לא פשוטה עם הרבה רגשות מעורבים. כשנכנס עורך דין מוביל לתמונה הוא מסייע בקבלה של החלטות עם הרבה שיקול בריא ומקצועי. הוא מנהל את המשא ומתן או הגישור באופן הכי אפקטיבי שניתן עבור הלקוח שלו ואם צריך הוא מתכנן אסטרטגיה מנצחת שתוביל ותנצח במקרים מורכבים.

מה הם השירותים של מובילים בדיני גירושים?

שירותים של עורכי דין מובילים בתחום עוסקים במזונות וילדים, משמורות, חלוקה של הרכוש לאחר פרידה, ידועים בציבור, הסכם של גירושין, צוואה, ירושה, גישור, אלימות בתוך המשפחה ועוד. אלו תחומים רגישים מאוד ומורכבים לעתים עוד יותר, לשם השלמה של הייצוג הנאמן עובדים עורכי הדין הללו לצד פסיכולוגים, יועצים של זוגיות, חוקרים ומגשרים ועוד.

 קרא עוד: בקשה לצו ירושה | דיני אישות

unnamed