טלפון (רב קווי)
03-5755545

דיני אישות

דיני אישות

במהלך החיים ובמרוצת השנים, נמצא עצמנו בסיטואציות מורכבות ולא פשוטות בנוגע ליחסים הזוגיים שלנו. בין לבין, מצבים בהם עומדים בפני גירושין יכולים להיות קשים מנשוא. יחד עם זאת תמיד נוכל לעבור את התקופה המלחיצה דרך הסכמים, כמו למשל הסכם ממון ואם לא, גם דרך מציאת פתרונות בבתי הדין. דיני אישות הינם סוגיות שנקבעו עוד בתקופות הקדומות והם מתייחסים לאמור להתבצע בין בני הזוג ולסייע במציאת פתרונות לכל משבר. התייחסותם של דיני אישות כלפי הגבר והאישה לא תמיד זהים ולכן מוטב להסתייע באנשי מקצוע שידעו לנהל את המשברים הקיימים ולהביא לסיומם.

כיצד קבלת מידע בעבור דיני אישות יכול לעזור בעת תקופת הגירושין?

כמו כל דבר בחיינו, ככל שנחכים על נושא מסוים כך יוקל לנו לעבור מכשולים ואתגרים באותו התחום. הדבר נכון בהחלט גם כאשר נעבור תקופת משבר זוגית. ישנן הנחות רבות בארצנו המדברות על החיים ביום שאחרי. הדבר נוגע לדינים המוכלים על הגבר ואלו על האישה המתגרשת. מציאת מידע מפורט על ההנחות המקובלות של בתי הדין הרבנים יחד עם החוקים הקיימים בנושא תקל עלינו מאוד.

כמובן שבנוסף לאותם דיני אישות, כדאי תמיד להתכונן לעתיד שלנו ולכן ההמלצה הטובה ביותר היא לאו דווקא לקרוא על החוקים וההנחות באינטרנט או דרך מקור מידע אחר, אלא לקיים פגישה עם אנשי מקצוע שיוכלו לסייע.
הסיבה לזאת פשוטה מאוד: לעתים, פירוש כזה או אחר של דיני אישות יהיה שונה ולא מובן לנו כל כך. לכן פנייה לאנשים המעורים בנושא יהיה רק לטובתנו. כמובן שהיתרון לא יהיה רק עבורנו אלא בסופו של דבר גם עבור בן או בת הזוג ועבור הילדים שלנו (אם ישנם כאלו) גם כן.

קרא עוד: הסכם ממון | גירושין בישראל