טלפון (רב קווי)
03-5755545

הטובים ביותר בדיני אישות

הטובים ביותר בדיני אישות

אחד הנושאים העסיסיים והבולטים ביותר בדיני משפחה במשפט, הם דיני אישות. הכוונה לכל מה שקשור לבינו ובינה. דינים אלו נחשבים עסיסיים אולי, אך גם מדובר באחד התחומים הרגישים והכואבים ביותר, בוודאי עבור כל מי שנמצא בחלק הנפגע. ברוב המקרים, מי שנמצא בחלק זה של המשוואה, דואג לקחת עורך דין שמתמחה בדיני אישות שייצג אותו בבית משפט.

מהן דיני אישות?

כשאנחנו מדברים על דיני אישות הכוונה היא לסיטואציות כגון, בגידה בין בני זוג, הפרת אמון, ומגוון נושאים אחרים שמובילים לכך שבני זוג מחליטים להיפרד. בדרך כלל, כפי שניתן להבין, מצבים שכאלה אינם נגמרים בגירושין בהסכמה או בגירושין ברוח טוב, אלא הם פתח לתהליך גירושים ארוך ולא נעים בו נמצאים שני הצדדים בשני צידי המתרס, כשהצד הנפגע מעוניין לקבל פיצוי כמה שיותר גבוה מהצד הפוגע. במקרים מסוימים, הצד הפוגע מבין ומקבל זאת, ובמקרים רבים הוא נלחם כנגד זה.

יש לומר, בתי המשפט ובפרט בית דין רבני, אינם רואים בעין יפה הפרת נישואין בדמות בגידה, שכן מבחינתן מדובר בהפרת אמונים, הרי נישואין זה כמו חוזה ואם צד אחד מפר אותו, הוא פוגע בצד השני, ללא כל סיבה ולכן עליו לשלם על כך. אחת כמה וכמה אם מדובר בבני זוג שיש להם ילדים, אז הצד הפוגע גורם גם להם נזק.

בשביל להתמודד עם מצב שכזה, כלומר עם בגידה או כל הפרה ביחסי הנישואין, יש לפנות אל עורכי דין נחשבים לטובים ביותר בדיני אישות. הם ידעו כיצד לגשת לעניין. הם ידעו כיצד להשיג ראיות או כיצד להשתמש בראיות קיימות, כיצד לגבות עדויות ותצהירים, עם מה לגשת לבית משפט, מה הם יכולים לדרוש ועל מה אפשר להתפשר.

גירושין על רק דין אישות

צריך לזכור, תהליך גירושין שנערך על רקע פגיעה בדיני אישות, הוא לא דבר קל ונעים, בוודאי שלא לצד הנפגע, לא פעם נדרשת חשיפה אישית רחבה, דברים שאנשים מעדיפים לשמור בינו לבינם נחשפים והם צריכים להתמודד איתם. על כן זה דורש רגישות רבה בתוך התהליך וכן ביניהם.

כל ההתייחסות לדני אישות מקבלת מפנה כשילדים מעורבים בסיפור, אז הרבה פעמים מתוך כוונה להגן על הילדים לכאורה, מציבים אותה בחזית המאבק בין הצדדים, דבר שהוא לא נעים ולא פשוט כמובן. לכן על העורך דין להיות מסוגל להסביר, כל אחד לצד שלו, את גבולות הגזרה וכיצד שומרים על כללי המשחק, מתוך הבנה שמערכת היחסים גם אם היא נקטעת באופן רשמי, הרי שהיא עדיין ממשיכה.

בתחום זה, אחד הדברים בחשובים ביותר על מנת למנוע פגיעה בילדים ובאנשים נוספים הוא לבחור רק בעורכי הדין הטובים ביותר בדיני אישות.

קרא עוד: עורכי דין משפחה