טלפון (רב קווי)
03-5755545

עורך דין ונוטריון – לרגעים החשובים ביותר בחיים!

עורך דין ונוטריון – לרגעים החשובים ביותר בחיים!

כולנו יודעים מהו תפקידו של עורך דין ובמהלך החיים אנו נדרשים לשרותים אלו מסיבות שונות ומגוונות. חלקן טובות האחרות פחות…אבל העובדה היא שאי אפשר לעשות דברים מסויימים ואף רבים בלי ליווי של עורך דין ונוטריון.

מתי אנו נדרשים לשרותי עורך דין?

כאשר אנו לוקחים משכנתא מהבנק אנו נדרשים לחתימת עורך דין על אישורים שונים, כגון אישור נוטריוני ואחרים. הבירוקרטיה העוטפת אותנו מכל כיוון מצריכה הבנה עמוקה במסמכים עליהם אנו חותמים שכן חוזים תמיד נועדו לרגעים הקשים והפחות נעימים בחיים, ובדיוק כאן האותיות הקטנות או הניסוח המפולפל יכול לגרום לנו לנזק גדול ברמה אישית והכלכלית. תשאלו את עצמכם האם קראתם את כל ההסכם משכנתא שלכם? התשובה כנראה תופסת לגבי רוב האוכלוסייה…

מה בנוגע לאפוטרופוסיות?

למשל בעת מימוש ירושה, לא תוכלו להתחיל את התהליך הארוך מבלי עורך דין אשר יבצע את כל הפעולות הנדרשות ובו בעת ישמור על הזכויות שלכם במלואן ויסביר לכם את ההליך הצפוי, כך שלא תיוותרו באפלה אלא תבינו בדיוק מה מגיע לכם. או במקרה של אפוטרופוסיות על אחר, לרוב בן משפחה אשר מסיבות מחלה/תאונה אינו יכול לדאוג בעצמו או אינו כשיר עקב מחלה נפשית. אלו רק חלק קטן מהסיבות הנפוצות לשכירת שרותי עורך דין וישנן עוד רבות.

עורך דין – לא רק כאיש מקצוע!

במקביל לצד המשפטי, עורך הדין חייב לגלות אמפטיה וקשב ללקוח, לשאול את השאלות הנכונות ולעיתים הכואבות, שכן ללא תמונה רחבה ואמיתית של המצב יכול האחרון לטעות ולהמליץ על דבר פחות טוב, לך , הלקוח. לכן עורך דין ונוטריון הוא בראש ובראשונה איש אמון החייב לעמוד בסטנדרט גבוה של יושרה ודיסקרטיות על מנת לרכוש את אמון הלקוח, שכן ברבים מהמקרים נפגשים בפעם הראשונה בשל הצורך הנקודתי של הלקוח, ואין כל הכרות אישית מוקדמת עליה ניתן לבסס יחסי אמון ולשתף. לכן קודם כל חשובה הכימיה בין הלקוח לעורך הדין וההבנה העמוקה של צרכיו.

וכמובן שעל כל מידע העובר בין לקוח לעורך דינו מוטל חסיון מוחלט המעוגן בחוק ובא להגן על הלקוח בכל מקרה שהוא, גם בתרחיש הרע ביותר במקרה וערך דינו ביצע עברה כזו או אחרת.

משרדנו א.טירר ושו”ת מהווה דוגמא והוכחה ניצחת כי הקשר הבין אישי ויחסי האמון, הם המרכיב החשוב להצלחת העסקה / תביעה. בעשרות שנות פעילותינו צברנו ידע עצום, ומלווים עשרות לקוחות באופן שוטף בין בהיבט הפרטי או העסקי. ומרגישים כחלק מהצוות של הלקוח הפועל לטובתו גם במישורים נוספים שאינם קשורים לעריכת הדין אלא ליחסי אנוש טובים הנרקמים עם השנים.

אנו מאמינים כי ניתן להגיע לעמק השווה במקרים רבים ולחסוך אמוציות רבות ודרמות גדולות אשר רק מזיקות לשני הצדדים, גם אם צד אחד הוא הפוגע המובהק הרי הנזק המשני נגרם לסביבה הקרובה, בייחוד כאשר מדובר בגירושין. לכן חלק חשוב מהעבודה שלנו היא להביא את שני הצדדים למקום של הבנה וקבלת הסדר פשרה ששני הצדדים יוכלו לחיות עימו בשלום. בכך נשיג הסכם בר קיימא לאורך שנים, שקט בתא המשפחתי והיכולת הנפשית והכלכלית של שני הצדדים לצאת לדרך חדשה.

אז באילו תחומים אנו שועלי קרבות מנוסים?!

  • דיני אישות, דיני המעמד האישי, גירושין, דיני משפחה, ירושה ואפוטרופסות, עורכי דין משפחה.
  • בתחום הנדל”ן/מקרקעין, תחום המשפט האזרחי מסחרי. לרבות יעוץ וליווי שוטף של חברות ועסקים. כולל תביעות כספיות ובוררויות.
  • עסקאות מיזוגים ורכישות, חוזים בינ”ל.
  • גביית כספים-הוצאה לפועל.

אם הגעתם עד לכאן נשמח לשוחח אתכם, צרו קשר לפגישת הכרות ראשונית ללא כל התחייבות.