טלפון (רב קווי)
03-5755545

ליווי משפטי לגירושין

ליווי משפטי לגירושין

לאהבה אין חוקים. היא באה בלי להודיע, היא דועכת בלי כל סיבה וניצתת מחדש עם הגיע משב רוח רענן. אהבה היא תעלומה, היא גורמת לנו לעשות דברים שבשום מצב רגיל ו/או שפוי לא היינו עושים, היא גורמת לנו לצאת מהאזור הכי נוח שלנו ובלבד שנזכה במושא אהבתינו.

הרבה לבבות נשברו בגללה והרבה לבבות ליבלבו בזכותה, אבל טובה ועוצמתית ככל שתהיה, הרבה מאד פעמים, נגמרת לה האהבה, האורות המנצנצים כבים ונשארתם עם שיברון לב ושברון הנפש, החלטתם להפרד, להתגרש.

ליווי משפטי לגירושין – למי מתאים?

נצא מנקודת הנחה ששני הצדדים מעוניינים לסיים את הליך הגירושין במהירות האפשרית, עם כמה שפחות קשיים ומהמורות, ככל שנעבור את זה מהר יותר וטוב יותר, יוכלו הצדדים להתפנות להמשך חייהם ולדרכם החדשה בנפרד.

זה אולי נכון לומר שגירושין משמעו – פרידה – אך לא תמיד מבינים בני הזוג הנפרדים מהן זכויותיהם ו/או חובותיהם, הן אחד כלפי השני והן כלפי הילדים (במידה ויש). ישנם דברים מוכרים וידועים כמו, חלוקת רכוש, הפרדת חשבונות, הסכמי ראייה וכיו”ב, אך ישנם, בנוסף לאלו, תהליכים וחוקים שונים אשר לא תמיד ידועים או מובנים עד תום וכאשר אנו מעניקים ליווי משפטי לגירושין, אנו מוודאים מול הלקוח כי כל הפרטים ברורים ומובנים לו והוא יודע כיצד עליו לפעול ומה עליו לקחת בחשבון.

ליווי משפטי לגירושין מתאים אם כך לאלו אשר רב הנסתר על הגלוי בתהליך הפרידה, לאלו אשר מעוניינים לסיים את הפרידה בצורה יפה ושיווינית.

מה התועלת בליווי משפטי לגירושין?

לא כל אחד יכול או מסוגל לעבור הליך גירושים לבדו, שכן, בני הזוג אולי נפרדים, אך לפניהם עומדת דרך חדשה, לא מוכרת, ובאמצעות ליווי משפטי לגירושין, הם מקבלים ביטחון ובטוחים יותר.

ליווי משפטי לגירושין מאפשר לכם לסיים את הנישואין באופן מושכל שאף מסייע לכם בדרככם החדשה. החוויה לא קלה גם לילדים, אם ישנם, ליווי משפטי לגירושין דואג להציב את הילדים בראש סולם העדיפויות תוך התנהלות נכונה מולם והסתגלות כלכלית.

ליווי משפטי לגירושין מכוון אתכם לעבור את התהליך בעיניים פקוחות, תוך הסתגלות כלכלית חדשה והתמודדות עם אתגרי הורות חדשים כהורים יחידנים, הליווי מאפשר לכם להשיב לעצמכם את תחושת הביטחון וכלים להתמודדות עם דרישות יומיומיות שגרתיות.

גירושין = סוף?

מכירים את המונח סוף הוא תמיד התחלה חדשה? כך גם כאן בדיוק. גירושין ממש אינם הסוף, אלא סגירה של פרק והכנה לקראת פרק אחר, חדש:

  1. כאשר בני זוג נפרדים, עליהם להשיב לעצמם את הביטחון הנפשי והכלכלי אשר אבד או התעמעם.
  2. על בני הזוג להתמודד עם קושי רגשי אשר נוצר אצל הילדים (לעיתים הילדים מאשימים את עצמם בהיפרדות ההורים).
  3. על בני הזוג ללמוד להכיר את עצמם מחדש עם יצירת מטרות חדשות – זוגיות, קריירה, עצמיות ועצמאות ועוד דברים אחרים אליהם שואפים.
  4. שמירת קשר ותקשורת מכבדת ובריאה מביאה לשת”פ בהליך הגירושין עצמו.
  5. דאגה ושמירה על רווחת הילדים ויצירת ביטחון על אף הפרידה, בטח ובטח כאשר מוסכם על משמורת משותפת.
  6. הסתגלות כלכלית למצב החדש שנוצר אינה סיטואציה קלה ופשוטה וע”י ליווי מקצועי מתאים, יכולים בני הזוג לקבל כלים מעשיים להתנהלות כספית נכונה כך שצרכיהם של הילדים יקבלו מענה מיטבי ביותר מבלי לפגוע בדבר.

ליווי משפטי לגירושין הוא לא מותרות, הוא הכרחי וחשוב לשני הצדדים יחד ולכל אחד בנפרד לפרידה מכובדת ומכבדת ולכן יש לגשת אל עורך דין ונוטריון המטפל בדיוק בתחום זה.